יש לנו ניסיון כ"כ רחב בתחום הנדל"ן, לכן רצינו לשתף גם אתכם בכמה עצות ותובנות שיכולים לעזור לכם כשתחפשו נכס או תקימו עסק.

חשוב מאד לשמור על דיסקרטיות מוחלטת ולא לספר דבר עד לחתימה על העסקה. כבר קרו לנו מקרים של עסקאות שעבדנו עליהן במשך חודשים וכבר סגרנו אותן, אבל ימים ספורים לפני החתימה צד אחד ביטל את העסקה כי בעלי הנכס קיבל הצעה טובה יותר מהמתחרים של הלקוח והעסקה נפלה. 


חשוב מאד לבדוק טוב את עצמנו בהשוואה למתחרים. האם המוצר אכן טוב יותר? טעים יותר? המחיר תחרותי מספיק? רובנו טובים בלהעתיק רעיונות, אך לא תמיד שמים מספיק לב לאיכות המוצר ובוחנים את הגורמים מסביב שמשפיעים על הצלחתנו.


כוח אדם אנושי, אדיב, נעים, שירותי, אמין וישר הם מפתח להצלחת כל עסק. כבר נוכחנו לראות במקרים רבים שלקוחות מתחברים לאנשים מסוימים ואם הם אינם נמצאים, הם לא מבצעים קניה בחנות/עסק 


חשוב לתכנן נכון את התזרים והתקציב, ותמיד להשאיר קצת רזרבה. לעסק ייקח זמן להמריא, לפעמים יותר ולפעמים פחות. קחו בחשבון שישנן השפעות חיצוניות שלא תלויות בנו כמו מזג אוויר, מצב בטחוני רגיש, השפעות תכנוניות של העיריה וכדומה - שאי אפשר להיערך אליהן מראש